
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Pins | 36 |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| REACH SVHC | No SVHC |
| Interface | Ethernet |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Max Supply Voltage | 36 V |
| Min Supply Voltage | 3.1 V |
| Ambient Temperature Range High | 125 °C |
| Number of Channels | 4 |
| Data Rate | 100 Mbps |
| Number of Transceivers | 1 |
| Schedule B | 8542390000 |
| Standard | 100BASE-T1 |
Stock: 1017
Distributors
pcbx
Unit Price$3.99252
Ext.Price$3.99252
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.99252 | $3.99252 |
| 10 | $3.06663 | $30.66630 |
| 25 | $2.83494 | $70.87350 |
| 50 | $2.70680 | $135.34000 |
| 100 | $2.58445 | $258.44500 |
| 300 | $2.47572 | $742.71600 |
| 500 | $2.37157 | $1185.78500 |
| 1000 | $2.31515 | $2315.15000 |
| 3000 | $2.22196 | $6665.88000 |
